Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

News - Poker EPT Kodaň: Den 2 u konce

20/02/2009 - lukke ( Komentářů: 0)

Další den v dánské metropoli dospěl do svého závěru. Kdo ze známých jmen zůstává v bojích o €878.110 pro vítěze a kdo musel opustit své místo? To se dozvíte v další části naší pravidelné reportáže.

  Zdroj: www.pokerstarsblog.com Celý článek  |  Nahoru

News - NHL Rozhovor s DadiSem, mladým olejářem

19/02/2009 - BuRgiN ( Komentářů: 10)
Připravil jsem si pro vás rozhovor s  DadiSem, velmi talentovaným hráčem NHL, který působil například v multiklanu nEophyte. Minulý rok posbíral velmi cenné medaile na mezihernových turnajích, poté však byl nucen NHL na nějaký čas nechat. Nyní je zpět a pokouší se dostat opět na vrchol.
   Celý článek  |  Nahoru

News - Poker EPT Kodaň: Den 1B ve znamení hvězd

19/02/2009 - DriverX ( Komentářů: 5)
Včera ve večerních hodinách byla dohraná druhá část prvního herního dne turnaje Scandinavian Open konaného v rámci European Poker Tour. V Kodani se představili velké pokerové hvězdy jako Peter Eastgate, Annette Oberstad, Gus Hansen nebo Bertrand Grospellier. Co zajímavého se událo a kolik euro si mezi sebou rozdělí ti nejlepší? Čtěte dále!
   Celý článek  |  Nahoru

News - CoD 4 GrandLan #2 - report by paradox

19/02/2009 - Pospi ( Komentářů: 22)
Nedávno proběhl na Slovinsku Call of Duty 4 lan turnaj, na kterém samozřejmě nemohla chybět eSuba.HAL3000 a dokonce i další český tým nEophyte. Jak vše dopadlo už jste si mohli přečíst v naší coverage, kde mimochodem naleznete i fotogalerii. Nyní vám, čtenářům, přinášíme report, který pro vás sepsal Jan "paradox" Duchoň. Můžete si přečíst jak o cestě na Balkán tak i o celkovém průběhu turnaje.
   Celý článek  |  Nahoru

News - NHL Report z inGame All stars ligy

19/02/2009 - BuRgiN ( Komentářů: 9)
Nová NHL liga inGame se nyní těší poměrně velké popularitě. Zájem hráčů je veliký a hratelnost tedy prudce stoupá. Připravil jsem si pro vás report z All stars ligy, kde má eSuba oba své zástupce. Jako první se podíváme na  Grafica, který našel starou formu a vede celou soutěž!
   Celý článek  |  Nahoru

Progaming - Akce Invex nadobro končí

18/02/2009 - Dragi ( Komentářů: 31)
Veletrh Invex - akce konaná každoročně na brněnském výstavišti končí. V dobách své největší slávy se jednalo o jeden z největších IT veletrhů na světě. Jenže v posledních letech to vypadalo s akcí hůř a hůř. Nakonec se pro organizátory jevilo jako nejlepší řešení ukončení jedné velké kapitoly.
   Celý článek  |  Nahoru

Cups - News CoD 2 CZ - Main eSc CoD2 #4

18/02/2009 - BANY_ ( Komentářů: 31)

Ano vidíte dobře, ani ne po měsíci si pro vás admin Kamil "Bany" Janás připravil další z řad eSc CoD2 Cupů, ale již tentokrát nepůjde pouze o 4fun Cup, zajistil jsem pro vás hodnotné a efektivní ceny, které určitě nejsou k zahození. Proto čtěte dále..

UPDATE #1: Turnaj je již plný.
UPDATE #2: Veškeré formalitky doplněny a místo týmu leetz.eu,  nastupuje TEAM GHOST!

 

   Celý článek  |  Nahoru

News - Poker EPT Kodaň: Den 1A v režii Thora Hansena

18/02/2009 - DriverX ( Komentářů: 2)
Včera ve večerních hodinách byla v prostorách Casino Copenhagen odstartována další zastávka prestižní pokerové série European Poker Tour. Dánsko hostí zastávku EPT Scandinavian Open, v rámci níž se představí celá řada elitních hráčů právě ze severu Evropy. Co zajímavého bylo k vidění v první části prvního hracího dne? Začtěte se do naší coverage!
   Celý článek  |  Nahoru

News - Poker Eastgate ovládl Scandinavian Poker Awards

17/02/2009 - DriverX ( Komentářů: 2)
Den před vypuknutím hlavní části další zastávky European Poker Tour v Kodani se v tomto městě předávaly ocenění v rámci PokerStars Scandinavian Poker Awards. Jak již z názvu vyplývá, odborná porota hodnotila severské hráče pokeru, a to v několika kategoriích! Hned dvě ceny si přitom odnesl talentovaný mladík Peter Eastgate! Více v naší novince.
   Celý článek  |  Nahoru

News - Sponsors SteelSeries představují nové podložky

17/02/2009 - DriverX ( Komentářů: 15)
Kodaň, 6.února 2009 -- Přední výrobce novátorského herního vybavení SteelSeries dnes představuje nové herní podložky vzniklé na základě spolupráce s těmi nejlepšími progamingovými týmy na světě.
  Zdroj: www.neophyte.cz Celý článek  |  Nahoru

News - Poker Phil "OMGClayAiken" Galfond

16/02/2009 - lukke ( Komentářů: 2)
Možná lehce zastíněn současnou mediální popularitou svého "kolegy ve zbrani" Tomem Dwanem alias durrrrem, ale se stejnou dávkou umu a talentu rozbíjí tento mladík nejvyšší příčky No Limit Hold 'Em a Pot Limit Omaha her. A kdože vlastně je tento zástupce typické on-line generace?
   Celý článek  |  Nahoru

News - eSuba Nová limitovaná edice eSuba potítek

15/02/2009 - sunny ( Komentářů: 35)
Hráči chtě nechtě musí řešit celou sbírku nestandardních problémů, frekvencí monitoru počínaje a rozložením jídla do deathcamery konče. Mezi největší záludnosti tohoto koníčka pak patří pot, který ve vypjatých situacích bez problémů zničí výsledky klidně i týdenního bootcampu...
   Celý článek  |  Nahoru

News - CoD 2 nEophyte.CoD2 v problémech

13/02/2009 - interee ( Komentářů: 105)
Call of Duty 2 sekce se u českého TOP týmu nEophyte již dlouhou dobu neobjevila. Ještě aby ano, když je na naší scéně opravdu, ale opravdu malý počet kvalitních sestav, které by jej mohly reprezentovat. Avšak, jak všichni víme, vedení, nebo spíše redaktor klubu, nabídl angažmá bývalému týmu phortex, jež nabídku jednoznačně přijal a již dnes ho po pár dnech působení u nEophyte čeká hned několik razantních změn. A začneme úplně od začátku...

#1 UPDATE: Šestým hráčem se kupodivu stává Michal "MISAK" Valůšek. Jeho vyjádření naleznete uvnitř článku!
   Celý článek  |  Nahoru

News - Poker Dočkáme se konečně durrrr Challenge?

13/02/2009 - manoj ( Komentářů: 5)
Země se zatřásla a vychýlila ze své osy. Začala se točit na druhou stranu a u McDonald’s přestali solit hranolky. Koruny stromů hoří, chytly od nich i ženy. Je ale docela dobře možné, že jste si toho zatím nevšimli. Zraky všech fanoušků pokeru jsou totiž od dnešního brzkého rána hypnotizovány čtyřmi novými stoly ve $200/$400 PL Omaha Hi na Full Tilt Poker – jmenují se “durrrr Challenge 1”, “durrrr Challenge 2”, “durrrr Challenge 3” a “durrrr Challenge 4”.
   Celý článek  |  Nahoru

News - CoD 4 eSuba.HAL3000 na Grand Land #2 ve Slovinsku

13/02/2009 - Pospi ( Komentářů: 85)
Již tento víkend se ve Slovinsku, konkrétně ve městě Sevnica, uskuteční veliká offline akce nesoucí název Grand LAN #2. Šest her, stovky hráčů, tisíce eur, skvělá atmosféra – to vše se dá, doufejme, očekávat. Na akci vyrazil i Call of Duty 4 team eSuby.HAL3000, který rozhodně aspiruje na titul. Ovšem není to jediný český zástupce. Vedle našich zde bude mít premiéru i nově složená sekce nEophyte.

#8 UPDATE - dema z turnaje naleznete ZDE
#7 UPDATE - eSuba vítězí, nEophyte druzí!
  Zdroj: www.grand-lan.com Celý článek  |  Nahoru

Novější <--|--> Starší


Pozor, máte vypnutý jazyk JavaScript nebo máte starou verzi přehrávače Adobe Flash Player. Získejte nejnovější přehrávač Flash Player.

Aktuality

Aktuality - Poker "durrrr challenge" zahájena!


Včera v pozdních hodinách byla konečně zahájena hra mezi mladým Američanem Tomem Dwanem a ostříleným Finem Patrikem Antoniem, která je součástí velkolepé výzvy uspořádané právě Dwanem. O její náplni jsme podrobně informovali v následujícím článku.
Jako fomát byla zvolena jejich oblíbená Pot Limit Omaha s blindy 200$/400$ na plánovaných 4 stolech.
První z řady soubojů nakonec čítal 1.541 handů, což je něco málo přes 3% z plánovaných 50.000 a úspešnější je zatím Tom Dwan, který doposud připravil Antonia o 134,911.50$. Ten je momentálně na dovolené v Thajsku s 15ti hodinovým časovým rozdílem oproti Dwanovi a ve hře se bude pokračovat nejspíš po jeho návratu.

Sledovat průběžný stav můžete zde:

http://www.fulltiltpoker.com/durrrr-vs-ant oni us - oficiální statistiky
http://www.durrrrchallenge.com/ - stránka plně věnovaná informacím o výzvě
http://www.highstakesdb.com/cha llenge/durrrr-vs-antonius.aspx - průběžný graf
Komentářů: 0  |  Nahoru

Aktuality - NHL Zastaví Gembler obhájce titulu?


Před několika málo okamžiky skončila na herním serveru onlineGames čtvrtfinálová série 1.ligy mezi obhájcem prvenství Darkiem (Colorado Avalanche) a nEph´SnoobyDoo (Washington Capitals) . Z postupu se nakonec raduje Darkie, který zvítězil celkově 4:2 na zápasy a v semifinále se utká s eSuba|Gemblerem18.

 Darkie vs.  nEph´SnoobyDoo 4:2 (7:4, 5:6, 6:5pp, 4:14,8:5, 10:6)

Play off: semifinále 1.ligy (onlineGames)

 Darkie -  eSuba|Gembler18
 swatik -  sssssycak/  sKaNdaL
Komentářů: 2  |  Nahoru

Aktuality - CoD 4 Defeaters s CoD4 teamem


Poslední sestava klubu  Defeaters ve hře Call of Duty 4 se datuje na červenec minulého roku. V té době pod tagy slovenského giganta hrávala sekce ve složení trunk, trume, ivanhoe, finte, baxbany. Po uplynulém čase následovalo velké nic, dneškem toto pěti měsíční prázdno končí a Defeaters angažují nový tým ve stále populární hře Call of Duty 4. Nový mančaft přichází z klubu TeamGhost, kterému se poslední dobou štěstí na CoD4 kádry obrací zády. Ochod z „týmu duchů“ si zorganizovali sami hráči, kteří usoudili, že jejich kvality si zaslouží jméno Defeaters nikoli jméno TeamGhost. Vyjádření leadera sekce piqeho: Po kontaktovaní jedného z managerov Defeaters sme sa opýtali či by nemali záujem o CoD4 sekciu. Vec sa vyvinula tak že po dojednaní podmienok to bolo jasné. Dúfame že managerov DFS nesklameme a budeme dobre hájiť ich farby

Nová CoD4 sestava Defeaters:
 Peter "piqe" Tomášek
 Simon "sajmon" Kopunec
 Ladislav "mausen" Myška
 David "butterZ" Bala
 Vít "anthrax." Dřevikovský


Zdroj: www.defeaters.eu
Komentářů: 48  |  Nahoru

Aktuality - Progaming BW league --> the end


Píše se den 19.10.2008, kdy na naší malinké scéně rozkvetla liga pod křídly BWgaming nesoucí název BWleague. Začátky byli velmi složité a to z důvodu velké konkurence u nás, ale i přes to se vedení ligy nevzdalo a bojovalo o to svoje místo. Bohužel po několika měsíčním rozvoji této ligy jsem nucen vám oznámit její konec a to z jednoho prostého důvodu. Aktivita klanů v poslední době rapidně upadla a to bylo hlavní příčinou jejího konce. Ovšem rozpad ligy bude mít i svou světlou stránku, ale tu se dočtete z vyjádření některých českých hráčů.

eSuba paradox: Co jsem viděl různě ve statusech apod., byla bw liga celkem oblíbená, takže menší mínus to pro scenu mít bude. Velkým plusem ale určitě je, že se bwgaming bude starat o čast progamingu, která u nás chybí a to jsou lanky. Doufám že se klukům podaří vše jak mají v plánu a uvidime se co nejdříve na nějake lance :-).

snoopY kany: Abych pravdu řekl, tak BWleague vnesla do CZ scény zpočátku velkou kvalitu a byla určitě lepší než například CZleague, ale bohužel jak je známo, tak v Česku nevydřží jeden tým týden pohromadě a v tom BWL moc nevyhovala. Čekací doba byla myslím 5 dní a hráčům, kteří hrají v mixech to moc nevyhovovalo a tak si radši zahráli napříkload czl, v které mohli kdykoliv přestoupit do jiného týmu. Jinak podle mě stačilo v lize udělat pár malých změň a byla by hranější než poslední dobou.
Zdroj: www.bwleague.eu
Komentářů: 16  |  Nahoru

Aktuality - CoD 4 Dogsoldiers s novou CoD4 sekcí


Dnes už naprosto bežná věc na české progaming scéně. Střídání sekcí jako na běžícím pásu a plno dalších přestupů a rozpadů. Přesně takhle to u nás v poslední době vypadá. Nicméně zpět k nové Call of Duty 4 sekci našich "hafanů". Jde o zkušený team, do kterého vedení vkládá veliké ambice. Kluci prošli klany jako TeamGhost nebo Verya a dnešním dnem zasadili své kořeny právě u výše zmiňovaného klanu doGsoldiers.

Call of Duty4 sestava doGsoldiers:
 Jiří "GeorgE" Grohol - CL
 Vladimír "eni" Steska
 Michal "lego" Korejtko
 Ondra "PONOZKA" Pilný
 Vlastimil "VlastikA" Baborák
Zdroj: www.dogsoldiers.cz
Komentářů: 17  |  Nahoru

Aktuality - ET W:ET - Česko vs. Nizozemsko - Live!


Včera ve večerních hodinách vyhrála česká Wolfenstein: Enemy Territory reprezentace nad soupeřem z Velké Británie poměrem 4:0. Již dnes můžete sledovat historicky třetí zápas v Nations Cupu a jako vždy jím bude provázet internetové rádio Teamplay. Od 22:00 můžete sledovat souboj Čechů nad kluky z Nizozemska a o živý komentář se stejně jako včera postará komentátor ResP. Držme palce!

Sestava Čechů:
 Loo
 denton
 marv
 nindrt
 butch
 cpu

Sestava Nizozemců:
 perfo
 m1lk
 teKoa
 Lightning
 joop
 overboost
 Ati_
 abort

 ČR [ 0 : 0 ] NED

Stream: rádio rádio Teamplay - již od 22:00!

Zdroj: www.teamplay.doupe.cz
Komentářů: 0  |  Nahoru

Aktuality - CoD 4 Teamplay LIVE: CZE vs IRE


Známé a hlavně populární rádio TeamPlay vám za pár okamžiků přinese další komentovaný Call of Duty 4 zápas z třináctého ročníku NationsCupu. V hlavních rolích se představí zatím dominantní Česká republika proti neznámému soupeři reprezentující Irsko. Večerem vás bude provázet komentátor Ondřej “smOke“ Báča – tzn. kvalita zaručena. Výběr Lubomíra Pešáka je – doufejme - dobře připraven a snad nám přinese opět krásnou výhru!

Sestava ČR:
 paradox
 Mazarini
 skywalker
 holli
 park89

 ČR [ 12 : 12 ] IRE

Update:
>> Stáhnout audio záznam

Audio stream: rádio TeamPlay - start ve 20:00!


Zdroj: teamplay.doupe.cz
Komentářů: 6  |  Nahoru

Aktuality - Progaming Orel-Soft.cz LAN #5


Serverhostingová společnost Orel-Soft si pro všechny hráče připravil v pořadí již pátou LAN akci, která se bude konat jako vždy v Disco clubu Dlouhé Záhony a odstartuje 14. března od 16:00. Každý účastník si s sebou musí vzít svůj vlastní počítač, UTP kabel (alespoň 3 metry) s prodlužovačkou a v neposlední řadě dobrou náladu, bez které by to nešlo. V turnaji se budou hrát hry jako Call of Duty 2, Counter-Strike 1.6, závodní TrackMania Nations či 3D hra Worms 4: Totální nářez. Vše záleží na domluvě s adminem. Hráči se budou moci předvést také v soutěži o nejhezčí počítač. Chcete-li se registrovat, stačí vyplnit formulář, který naleznete zde.

Zdroj: www.orel-soft.cz
Komentářů: 0  |  Nahoru

Aktuality - CSS GAMING.sk vítá CS:S


Herní portál GAMING.sk, se rozhodl rozšířit své řady o populární hru CS:Source. Šanci dal ambicióznímu squadu, složenému z ostřílených hráčů, které jsme mohli dříve vidět v týmech jako Conexia,BlackTrains,NEBBiA apod.

line-up GAMING.sk CS:S
 
Peter "RiXo" Duchoň
 Ivan "br0ken" Haviar
 Jan "sky" Vopálka
 Daniel "fR" Rajman
 Jan "RivauL" Řada
Zdroj: www.gaming.sk
Nahoru

Aktuality - NHL eSuba poráží nEophyte ve 2.kole Play off


eSuba|Gembler18 potvrzuje v play off 1.ligy na onlineGames výtečnou formu. Po vyhráné sérii (4:3 na zápasy) v 1.kole nad Lampardem se hráč eSuby střetl ve 2.kole proti nEph´NikexXx. Gembler tuto sérii zvládl na výbornou, sérii vyhrál 4:1 a postupuje tak do semifinále.

onlineGames - 2.kolo play off:
eSuba|Gembler18 - nEph´NikexXx 4:1 (5:4, 2:5, 5:4, 10:3, 6:4)
Gratulujeme.
Komentářů: 9  |  Nahoru

Novější <--|--> Starší
Sponzoři


www.halnet.cz

www.amd.com
ati.amd.com
www.sapphiretech.com